Joburi vacante

Învățător/ Profesor învățământ primar

Candidatul ideal

– absolvent al Liceului pedagogic/ Colegiului de institutori;
– definitivat în învățământ;
– minim 4 ani experiență;
– cunoștințe de operare PC;
– cunoașterea limbii engleze (constituie un avantaj);
– experiență relevantă într-o școală particulară sau internațională;
– persoană deschisă spre nou, cu pasiune pentru predare.

Descrierea jobului

• Ocazia de a transforma o meserie într-o veritabilă profesie și într-o carieră promițătoare
• Ocazia de a te ști respectat și prețuit în calitate de profesionist
• Oportunitatea de a munci într-o echipă entuziastă, alături de profesioniști recunoscuți în educație
• Oportunitatea de a te îmbunătăți în continuu atât prin intermediului programului nostru de training intern, cât și prin participări la training-uri externe
• Posibilitatea de a lucra în colective de copii cu o rație foarte bună copil-profesor
• Posibilitatea de a folosi resurse variate și creative pentru atingerea obiectivelor educaționale
• Beneficii: salariu motivant, masă, transport, concedii plătite

Despre Questfield

Grădinița Questfield este o grădiniță acreditată MEC cu predare în limba engleză ce beneficiază de un design educațional unic pe piața grădinițelor și școlilor din România.

Abordarea noastră educațională, holistică, multi-senzorială, se regăsește la nivelul spațiului fizic la intersecția dintre abundența de resurse, diversitatea de activități și varietatea de experiențe.

Grădinița și școala funcționează în 3 clădiri special amenajate pentru diferitele categorii de vârstă ale copiilor, cu 3200 mp construiți și 4000 de mp de spațiu verde.

Detalii contact: office@questfield.ro, 0733 689 472
Internal Communications & Office Manager – Roxana Răileanu